O Dadoos

Co je to Dadoos? Kdo to je a co dělají? Začalo to v roce 2010, kdy "paní Dadoos" Darina Bitmanová měla půlročního syna a pomalu začínala přemýšlet, jaké boty mu obuje, až to bude potřeba. Žádné jí nebyly dost dobré a tak mu je ušila. A tak vznikly kožené capáčky Dadoos, které už 10 let opouští malou dílnu v Jizerských horách a provází na cestách spousty malých i větších nožek. 

Některé z capáčků jsou zdobené originálními gravírovanými motivy. Nejprve pro Dadoos tyto capáčky zdobila chráněná dílna, ale z časových důvodů nakonec do dílny Dadoos přibyl gravírovací laser a také přibyl Tomáš, který to s laserem umí. Darina a Tomáš hledali další možnosti, jak laser využít. Sami zákazníci si řekli o gravírované štítky na značení a zdobení výrobků. A tak začaly vznikat štítky z kůže, koženky a akrylu. A bylo jich čím dál víc, tak přibyl další laser. Ale zákazníkům to nestačilo a chtěli i štítky tištěné, tak přibyla ještě profesionální tiskárna na výrobu tištěných textilních štítků. 

Darina většinou komunikuje se zákazníky, zpracovává objednávky, Tomáš pak vše vyrábí. Oba zpracovávají návrhy štítků, vytvářejí jednoduchá loga, posílají náhledy a vymýšlí, co nového by mohli nabídnout. 

Bližší informace k výrobkům najdete v jednotlivých kategoriích: koženkové štítky, kožené štítky nebo akrylové štítky. Dále nabízíme i různé aplikace, podložky pod průchodky apod. Potřebujete-li něco, co jste zde nenašli, zkuste napsat na info@dadoos-etikety.cz, u Dadoos se novým nápadům rozhodně nebrání :).

Na spolupráci se těší Tomáš Janoušek a Darina Bitmanová.