JAK OBJEDNAT

Zaujala Vás naše nabídka? Máte zájem o výrobu vlastních štítků na vaše výrobky? Nejprve si prosím projděte informace na našich stránkách. Až budete mít představu, jaké štítky potřebujete, bude postup následující:

1. KROK - ODESLÁNÍ POPTÁVKY

Budeme od vás potřebovat vědět tyto informace:
MATERIÁL, BARVU, VELIKOST, TVAR, POČET ŠTÍTKŮ (minimum je 50 ks). Dále potřebujeme vědět, co na štítky budeme gravírovat nebo tisknout. Ideální bude, pokud nám pošlete podklady v křivkách (nejlépe v .pdf, .cdr nebo .eps). Pokud bude logo dodané v křivkách nebo nebude ostré a 100% kvalitní, nemůžeme garantovat ani 100% výsledek. Bližší informace najdete ZDE. Poptávky posílejte na email: info@dadoos-etikety.cz

Chcete originální štítky nebo aplikace na vaše výrobky, ale 50 ks štítků je pro vás moc? Podívejte se na nabídku v našem eshopu.

2. KROK - NÁHLEDY, VZORKY

Na základě vámi zaslaných informací vám do 2 dnů připravíme náhled štítků. Po dohodě lze udělat také vzorky štítků, které vám vyfotíme a pošleme. Podnikatelům a firmám rádi vzorky zdarma zašleme, aby je mohli před objednáním vyzkoušet. Pokud máte štítky pro vlastní použití, lze vzorek zdarma zaslat také, uhradíte jen poštovné. 

3. KROK - OBJEDNÁVKA

Pokud jsme na všem domluveni, souhlasíte s náhledem štítků a chcete závazně objednat, vyplňte prosím objednávkový formulář. Vyplněním formuláře souhlasíte s obchodními podmínkami

4. KROK - PLATBA

Poté, co nám zašlete závaznou objednávku a odsouhlasíte obchodní podmínky, vám vystavíme fakturu s týdenní splatností. Vzhledem k zakázkové výrobě požadujeme platbu předem. Do výroby se pouštíme až po přijetí platby.

5. KROK - DODÁNÍ ŠTÍTKŮ

Většinu objednávek zvládneme vyrobit a odeslat do 1-2 týdnů od přijetí platby. O přibližném termínu dodání vás budeme informovat. Zasíláme Českou poštou (doporučený dopis 75 Kč), lze poslat i jako Balík do ruky (120 Kč), přes Zásilkovnu (na výdejní místo 65 Kč nebo kurýrem až domů 90 Kč).

6. KROK - ZVEŘEJNĚNÍ FOTOGRAFIÍ

Fotografie hotových štítků zveřejňujeme ve fotogaleriích na našem webu a Facebooku. Pokud si zveřejnění vašich štítků nepřejete, prosím dejte nám to vědět. Pokud naopak pošlete na info@dadoos-etikety.cz i fotky štítků na hotových výrobcích, budeme moc rádi a rádi u nich zveřejníme i odkaz na váš obchod.