JAK OBJEDNAT

Zaujala Vás naše nabídka? Máte zájem o výrobu vlastních štítků na vaše výrobky? Nejprve si prosím projděte informace na našich stránkách. Až budete mít představu, jaké štítky potřebujete, bude postup následující:

1. KROK - ODESLÁNÍ POPTÁVKY

Budeme od vás potřebovat vědět tyto informace:
MATERIÁL, BARVU, VELIKOST, TVAR, POČET ŠTÍTKŮ (minimum je 50 ks). Dále potřebujeme vědět, co na štítky budeme gravírovat nebo tisknout. Ideální bude, pokud nám pošlete podklady v křivkách (nejlépe v .pdf, .cdr nebo .ai). Pokud podklady v křivkách nemáte, nezoufejte, pomůžeme vám. Bližší informace najdete ZDE. Pro zaslání poptávky můžete využít poptávkový formulář níže nebo pište na email: info@dadoos-etikety.cz

Chcete originální štítky nebo aplikace na vaše výrobky, ale 50 ks štítků je pro vás moc? Podívejte se na nabídku v našem eshopu.

2. KROK - NÁHLEDY, VZORKY

Na základě vámi zaslaných informací vám do 2 dnů připravíme náhled štítků, případně několik návrhů na výběr. Po dohodě lze udělat také vzorky štítků, které vám vyfotíme a pošleme. Podnikatelům a firmám rádi vzorky zdarma zašleme, aby je mohli před objednáním vyzkoušet. Pokud máte štítky pro vlastní použití, lze vzorek zdarma zaslat také, uhradíte jen poštovné.

3. KROK - OBJEDNÁVKA

Pokud jsme na všem domluveni, souhlasíte s náhledem štítků a chcete závazně objednat, vyplňte prosím objednávkový formulář. Vyplněním formuláře souhlasíte s obchodními podmínkami

4. KROK - PLATBA

Poté, co nám zašlete závaznou objednávku a odsouhlasíte obchodní podmínky, vám vystavíme fakturu s týdenní splatností. Vzhledem k zakázkové výrobě požadujeme platbu předem. Do výroby se pouštíme až po přijetí platby.

5. KROK - DODÁNÍ ŠTÍTKŮ

Většinu objednávek zvládneme vyrobit a odeslat do 1-2 týdnů od přijetí platby. O přibližném termínu dodání vás budeme informovat. Zasíláme Českou poštou (doporučený dopis 65 Kč, balík do ruky 120 Kč), přes Zásilkovnu (na výdejní místo 60 Kč nebo kurýrem až domů 90 Kč).

6. KROK - ZVEŘEJNĚNÍ FOTOGRAFIÍ

Fotografie hotových štítků zveřejňujeme ve fotogaleriích na našem webu a Facebooku. Pokud si zveřejnění vašich štítků nepřejete, prosím dejte nám to vědět. Pokud naopak pošlete na info@dadoos-etikety.cz i fotky štítků na hotových výrobcích, budeme moc rádi a rádi u nich zveřejníme i odkaz na váš obchod.