JAK OBJEDNAT

Zaujala Vás naše nabídka? Máte zájem o výrobu vlastních štítků na vaše výrobky? Nejprve si prosím projděte informace na našich stránkách. Až budete mít představu, jaké štítky potřebujete, bude postup následující:

1. KROK - ODESLÁNÍ POPTÁVKY

Budeme od vás potřebovat vědět tyto informace:
MATERIÁL, BARVU, VELIKOST, TVAR, POČET ŠTÍTKŮ (minimum je 50 ks). Dále potřebujeme vědět, co na štítky budeme gravírovat nebo tisknout. Ideální bude, pokud nám pošlete podklady v křivkách (nejlépe v .pdf, .cdr nebo .ai). Pokud podklady v křivkách nemáte, nezoufejte, pomůžeme vám. Bližší informace najdete ZDE. Nezapomeňte také na fakturační a doručovací údaje. Pro zaslání poptávky můžete využít kontaktní formulář níže nebo pište na email: info@dadoos-etikety.cz

2. KROK - NÁHLEDY, VZORKY

Na základě vámi zaslaných informací vám do 2 dnů připravíme náhled štítků, případně několik návrhů na výběr. Po dohodě lze udělat také vzorky štítků, které vám vyfotíme a pošleme. Podnikatelům a firmám rádi vzorky zdarma zašleme, aby je mohli před objednáním vyzkoušet. 

3. KROK - PLATBA

Poté, co odsouhlasíte zaslané návrhy či vzorků a přečtete si a odsouhlasíte obchodní podmínky, vám vystavíme fakturu s týdenní splatností. Vzhledem k zakázkové výrobě požadujeme platbu předem. Do výroby se pouštíme až po přijetí platby.

4. KROK - DODÁNÍ ŠTÍTKŮ

Většinu objednávek zvládneme vyrobit a odeslat do 1-2 týdnů od přijetí platby. O přibližném termínu dodání vás budeme informovat. Prosím, informujte nás, zda chcete štítky zaslat Českou poštou (doporučený dopis 65 Kč, balík do ruky 120 Kč), přes Zásilkovnu (na výdejní místo 60 Kč nebo kurýrem až domů 90 Kč).

5. KROK - ZVEŘEJNĚNÍ FOTOGRAFIÍ

Fotografie hotových štítků zveřejňujeme ve fotogaleriích na našem webu a Facebooku. Pokud si zveřejnění vašich štítků nepřejete, prosím dejte nám to vědět. Pokud naopak pošlete i fotky štítků na hotových výrobcích, budeme moc rádi a rádi u nich zveřejníme i odkaz na váš obchod. 


Kontaktní formulář

Pro zaslání poptávky, objednávky nebo dotazu můžete využít tento kontaktní formulář. Můžete vložit soubory s logem, obrázkem apod. Také nás můžete kontaktovat emailem na info@dadoos-etikety.cz.