KOŽENKA

Koženka PREMIUM je velmi kvalitní koženka s hladkým povrchem, na kterou lze gravírovat i loga s drobnějšími detaily.  Tato koženka splňuje vyhlášku pro použití pro děti do 3 let. Je velmi odolná, trvanlivá, vhodná na štítky na oblečení, lze prát na 40 st. 

Ostatní koženky bez atestu pro děti do 3 let. Strukturované koženky (zlatá, šedohnědá) nejsou vhodné pro loga s drobnými detaily.

Vzorník koženek ZDE. Další barvy po dohodě na objednávku nebo lze dodat vlastní materiál.

Bližší informace o etiketách z koženky a ceník najdete zde.

SEMIŠ

NOVINKA - SEMIŠ - umělý semiš s jemným chloupkem. Velmi odolný, trvanlivý, lze prát do 40 st. Vhodný na štítky nebo různé aplikace na oblečení i jiné výrobky. Vzorník ZDE.

KŮŽE, AKRYL

Používáme prvotřídní ekologicky šetrnou barvenou kůži o síle cca 1,2 mm. Barvená kůže je měkká a má atest pro děti do 3 let. Dále můžeme nabídnout pevnou přírodní třísločiněnou kůži o síle 3 nebo 5 mm. POZOR - kůži nelze prát, potřebujete-li štítky na oblečení, volte koženku. Vzorník kůží ZDE.

Bližší informace o etiketách z kůže a ceník najdete zde.

Akryl je dvouvrstvý plast s vrchní vrstvou imitující kov. Na štítky používáme tenký akryl o síle 0,8 mm ve stříbrné a bronzové barvě (vzorník ZDE). Ze silnějšího akrylu lze vyrobit např. jmenovky na dveře, označení provozoven apod.

Bližší informace o štítcích z akrylu a ceník najdete zde.

TYPY ŠTÍTKŮ

Níže najdete nejběžnější typy gravírovaných štítků, které vyrábíme. U koženkových a kožených štítků lze vyrobit libovolný tvar i velikost. 

U akrylových štítků si můžete zvolit tvar a velikost, ale doporučujeme pouze menší velikosti, větší by se mohly lámat. Akrylové štítky mají vyříznuté dírky na ruční přišití nebo přichycení nýty.
U tištěných štítků volba tvaru možná není, volíte jen velikost (šířka je dána šířkou stuhy). 

TYPY PÍSMA A OBRÁZKY

Nemáte vlastní logo? S návrhem jednoduchého loga vám rádi pomůžeme. Zde najdete naší nabídku písma a obrázků, které můžete libovolně kombinovat. Další typy písma můžete vybírat na www.1001fonts.com.