KOŽENKA

Koženka PREMIUM je velmi kvalitní koženka s hladkým povrchem, na kterou lze gravírovat i loga s drobnějšími detaily.  Tato koženka splňuje vyhlášku pro použití pro děti do 3 let. Je velmi odolná, trvanlivá, vhodná na štítky na oblečení, lze prát na 40 st. Vzorník ZDE. Další barvy po dohodě na objednávku. 

Ostatní koženky bez atestu pro děti do 3 let. Strukturované koženky (zlatá, šedohnědá) nejsou vhodné pro loga s drobnými detaily. Vzorník ZDE.

Bližší informace o etiketách z koženky a ceník najdete zde.

KŮŽE, AKRYL

Používáme prvotřídní ekologicky šetrnou barvenou kůži o síle cca 1,2 mm. Barvená kůže je měkká a má atest pro děti do 3 let. Dále můžeme nabídnout pevnou přírodní třísločiněnou kůži o síle 3 nebo 5 mm. POZOR - kůži nelze prát, potřebujete-li štítky na oblečení, volte koženku. Vzorník kůží ZDE.

Bližší informace o etiketách z kůže a ceník najdete zde.

Akryl je dvouvrstvý plast s vrchní vrstvou imitující kov. Na štítky používáme tenký akryl o síle 0,8 mm ve stříbrné a bronzové barvě (vzorník ZDE). Ze silnějšího akrylu lze vyrobit např. jmenovky na dveře, označení provozoven apod.

Bližší informace o štítcích z akrylu a ceník najdete zde.

SATÉN

Saténové stuhy používáme pro výrobu tištěných štítků. Nabízíme několik barev stuh, potisk je černý. Bílý satén má atest pro děti do 3 let. K dispozici máme šíři 2,5 a 4 cm, bílou 1,5 cm, 2,5 cm a 4 cm. Vzorník saténových stuh najdete ZDE. Další barvy a šířky po dohodě na objednávku. 

Bližší informace o saténových štítcích a ceník najdete zde.

TYPY ŠTÍTKŮ

Níže najdete nejběžnější typy gravírovaných štítků, které vyrábíme. U koženkových a kožených štítků lze vyrobit libovolný tvar i velikost. 

U akrylových štítků si můžete zvolit tvar a velikost, ale doporučujeme pouze menší velikosti, větší by se mohly lámat. Akrylové štítky mají vyříznuté dírky na ruční přišití nebo přichycení nýty.
U tištěných štítků volba tvaru možná není, volíte jen velikost (šířka je dána šířkou stuhy). Tištěné štítky jsou určené k přehnutí a všití do švu.

TYPY PÍSMA

Nemáte vlastní logo? S návrhem jednoduchého loga vám rádi pomůžeme. Níže si můžete stáhnout nabídku obrázků a různých typů písma, které můžete libovolně kombinovat. Další typy písma můžete vybírat na www.1001fonts.com.