Reflexní nažehlovačky

Nažehlovací reflexní loga, obrázky nebo jiné motivy lze použít na různé textilní materiály (100% bavlny, 100% polyester, bavlněné směsi a další syntetické látky). Určeno k aplikaci přímo na vaše výrobky. Vyrobíme různé motivy - loga, nápisy, obrázky... Motivy jsou vyřezávány z velmi kvalitní reflexní folie s vysokou odrazivostí světla. Na výběr různé barvy, vzorník je ZDE. Stříbrná folie splňuje normu EN ISO 20471 pro použití podle pravidel silničního provozu. Reflexní nažehlovačky jsou kvalitní, odolné, snadno se nažehlují. Nelze vyřezat drobné detaily, malé tenké písmo apod. 

Lze opakovaně prát na 40 st., lze sušit v sušičce. Doporučujeme nejprve vyzkoušet.

Minimální množství: 50 ks (u větších motivů nad 10 cm  je minimum 20 ks, případně dle dohody)

Dodací lhůta: cca 2 týdny

Podklady je potřeba dodat v křivkách (vektorech) - soubory .pdf, .cdr, . eps. Výroba z ostatních formátů po dohodě, pokud budou v dostatečné kvalitě. Nelze vyřezat drobné detaily nebo malé písmo. Motiv můžete poslat k posouzení na info@dadoos-etikety.cz.

Aplikace: Motivy se na textil aplikují pomocí termolisu při 150°C po dobu 5 vteřin přes pečicí papír. Poté sejměte folii a znovu zažehlete přes pečicí papír po dobu 10 vteřin. Nechte 24 hodin odpočinout.
V domácích podmínkách lze aplikovat i žehličkou, teplota i doba je stejná. Zažehlete po dobu 5 vteřin přes pečicí papír, je potřeba co největší rovnoměrný tlak. Poté sejměte folii a znovu zažehlete přes pečicí papír po dobu 10 vteřin. Nechte 24 hodin odpočinout.

Vzhledem k velmi širokému spektru dostupných textilií na trhu, berte tento návod na aplikací pouze jako doporučený. Vždy doporučujeme nejprve vyzkoušet. Tester bude k objednávce přiložen.

Cena: Cenu spočítáme individuálně na základě konkrétní poptávky. Napište nám na info@dadoos-etikety.cz.