Saténové tištěné štítky

Tiskneme na saténové stuhy o šíři 2,5 cm a 4 cm v bílé nebo černé barvě.
Na satén nejčastěji tiskneme údržbové informace nebo loga. Barva tisku na bílé je černá, na černé bílá. Tiskneme na profesionální tiskárně, tisk je odolný praní do 40 st. Minimální odběr 50 ks.
Návrh údržbových etiket nebo štítků s logem připravíme podle vašich požadavků. Pokud u nás uděláte objednávku alespoň za 500 Kč, máte návrh zdarma. 
Satén se třepí, proto je potřeba oba konce štítku všít do švu, saténové štítky se tedy dělají vždy přehnuté. 

SATÉN NEBO NYLON?
V nabídce máme tištěné štítky ze saténu i z nylonu. Každý materiál má své výhody i nevýhody. Satén je měkčí, neškrábe, je na výběr v různých barvách. Na rozdíl od nylonu se však třepí a trvanlivost tisku není tak dobrá jako u nylonu, satén doporučujeme prát na 40 st. Nylon se netřepí, není potřeba oba konce všít do švu, tisk je velmi odolný, lze prát na 60 i více st. Není ale tak měkký a je v dispozici pouze v bílé barvě.

POZOR!
Údržbové symboly jsou chráněné ochranou známkou a pro jejich legální použití je potřeba mít licenci. Licence pro ČR uděluje SOTEX - www.sotex.cz. Pokud chcete symboly používat, je potřeba se registrovat jako člen SOTEXu a zaplatit členský poplatek. Pokud platnou licenci nemáte, symboly Vám na etikety nenatiskneme, je to nelegální! Pokud platit za členství nechcete, máte možnost údržbové informace vypsat slovy.

Ceník - klikněte pro zvětšení