Koženkové štítky

Koženkové štítky jsou vhodné pro značení nebo zdobení mnoha typů výrobků - např. oblečení, čepice, kabelky, nábytek, pletené nebo háčkované výrobky, hračky a další. Koženka se snadno udržuje, zvládne i praní. Koženku lze prát na 40 st., nesmí se sušit v sušičce, nepoužívat aviváž. Praním koženky dochází u některých typů koženek k vyblednutí loga. Logo je do materiálu vypálené a barva je dána podkladovým materiálem. U některých koženek (např. dvouvrstvé TOP nebo např. Poly 11) zůstává logo výrazné i při pravidelném praní a nebledne. 

Z koženky vám vyrobíme etikety libovolných tvarů a velikostí. Kromě štítků lze po dohodě vyrobit i různé aplikace (řezané nebo gravírované), podložky pod průchodky, poutka na zip, koncovky na šňůrky, přívěsky, různé komponenty pro výrobu kabelek i jiných výrobků, mohou být i slepené nebo sešité apod. Koženku PREMIUM lze koupit také v metráži. Koženkové štítky snadno přišijete i na běžném šicím stroji nebo lze dodělat dírky na ruční přišití nebo přichycení pomocí nýtů.

Motivy a loga do koženky gravírujeme, tj. vypalujeme laserem. Barvu motivu tedy nelze volit, je dána barvou materiálu. Barva loga je tedy dána opálením podkladového materiálu. Pravidelným praním může logo především na kožence Premium blednout. Na tmavších barvách budou loga méně výrazná. Tmavé barvy doporučujeme jen pro větší loga bez tenkých linek.

K dispozici máme různé typy a barvy koženky. 

Koženka PREMIUM splňuje vyhlášku pro použití pro děti do 3 let.  Prohlášení o shodě vám ke štítkům na žádost dodáme. Koženka PREMIUM má hladký povrch, jsou dobře viditelné i drobnější detaily gravírovaného motivu. Koženka je trvanlivá, měkká, tenká, poddajná, lze dobře využít i na štítky našívané přes lem apod.

Koženka POLY vzhledem připomíná broušenou kůži. Je velmi kvalitní, měkká a vypadá dobře i při opakovaném praní. Na kožence Poly 11 je logo tmavé, krásně výrazné a nebledne ani po opakovaném praní. DOPORUČUJEME.

Vzorník koženek najdete ZDE.Ceník koženkových a semišových štítků - klikněte pro zvětšení