Koženkové a semišové štítky

Koženkové a semišové štítky jsou vhodné pro značení nebo zdobení mnoha typů výrobků - např. oblečení, čepice, kabelky, nábytek, pletené nebo háčkované výrobky, hračky a další. Koženka i semiš se snadno udržují, zvládnou i praní. Pro značení výrobků, které se pravidelně perou, doporučujeme velmi kvalitní a trvanlivou koženku Premium nebo semiš. Lze prát na 40 st., nesmí se sušit v sušičce, nepoužívat aviváž. Pravidelným praním koženky může dojít k vyblednutí loga, na semiši logo bledne méně. 

Z koženky vám vyrobíme etikety libovolných tvarů a velikostí. Kromě štítků lze po dohodě vyrobit i různé aplikace (řezané nebo gravírované), podložky pod průchodky, poutka na zip, koncovky na šňůrky, přívěsky, různé komponenty pro výrobu kabelek i jiných výrobků, mohou být i slepené nebo sešité apod. Koženku PREMIUM lze koupit také v metráži. Koženkové  i semišové štítky snadno přišijete i na běžném šicím stroji nebo lze dodělat dírky na ruční přišití nebo přichycení pomocí nýtů.

Motivy a loga do koženky a semiše gravírujeme, tj. vypalujeme laserem. Barvu motivu tedy nelze volit, je dána barvou materiálu. Barva loga je tedy dána opálením podkladového materiálu. Pravidelným praním může logo především na kožence blednout. Na tmavších barvách budou loga méně výrazná. Tmavé barvy doporučujeme jen pro větší loga bez tenkých linek. Semiš má jemný chloupek a není vhodný pro malinká loga s drobnými detaily. 

K dispozici máme různé barvy koženky, nejkvalitnější je koženka PREMIUM, která splňuje vyhlášku pro použití pro děti do 3 let. Prohlášení o shodě vám ke štítkům na žádost dodáme. Koženka PREMIUM má hladký povrch, jsou dobře viditelné i drobnější detaily gravírovaného motivu. Koženka je trvanlivá, měkká, tenká, poddajná, lze dobře využít i na štítky našívané přes lem apod. Vzorník koženky PREMIUM najdete ZDE. Ostatní koženky  bez atestu najdete zde. Vzorník semiše najdete zde.

Ceník koženkových a semišových štítků - klikněte pro zvětšení

Ukázka koženkových štítků