Koženkové štítky

Koženkové štítky jsou vhodné pro značení nebo zdobení mnoha typů výrobků - např. oblečení, čepice, kabelky, nábytek, pletené nebo háčkované výrobky, hračky a další. Koženka se snadno udržuje, zvládne i praní. Pro značení výrobků, které se pravidelně perou, doporučujeme velmi kvalitní a trvanlivou koženku Premium. Lze prát na 40 st., nesmí se sušit v sušičce. Pravidelným praním může dojít k lehkému vyblednutí loga. 

Z koženky vám vyrobíme etikety libovolných tvarů a velikostí. Kromě štítků lze po dohodě vyrobit i různé aplikace (řezané nebo gravírované), podložky pod průchodky, poutka na zip, koncovky na šňůrky, přívěsky, různé komponenty pro výrobu kabelek i jiných výrobků, mohou být i slepené nebo sešité apod. Koženku PREMIUM lze koupit také v metráži. Koženkové štítky snadno přišijete i na běžném šicím stroji nebo lze dodělat dírky na ruční přišití nebo přichycení pomocí nýtů.

Motivy a loga do koženky gravírujeme, tj. vypalujeme laserem. Barvu motivu tedy nelze volit, je dána barvou materiálu a bude vypadat tak jako ve vzorníku.

K dispozici máme různé barvy koženky, nejkvalitnější je koženka PREMIUM, která splňuje vyhlášku pro použití pro děti do 3 let. Prohlášení o shodě vám ke štítkům na žádost dodáme. Koženka PREMIUM má hladký povrch, jsou dobře viditelné i drobnější detaily gravírovaného motivu. Koženka je trvanlivá, měkká, tenká, poddajná, lze dobře využít i na štítky našívané přes lem apod. Vzorník koženky PREMIUM najdete ZDE. Ostatní koženky  bez atestu najdete zde

Ceník - klikněte pro zvětšení

Ukázka koženkových štítků