Semišové gravírované štítky

Semišové štítky jsou vhodné pro značení nebo zdobení mnoha typů výrobků - např. oblečení, čepice, kabelky, nábytek, pletené nebo háčkované výrobky, hračky a další. Semiš se snadno udržuje, doporučujeme i pro značení výrobků, které se pravidelně perou. Lze prát na 40 st., nepoužívat aviváž. Nedoporučujeme sušit v sušičce. Pravidelným praním může dojít k lehkému vyblednutí loga, na semiši logo bledne méně než na kožence, logo je trvalé.

Ze semiše vám vyrobíme etikety libovolných tvarů a velikostí. Kromě štítků lze po dohodě vyrobit i různé aplikace (řezané nebo gravírované), podložky pod průchodky, poutka na zip, koncovky na šňůrky, přívěsky, různé komponenty pro výrobu kabelek i jiných výrobků.
Semišové štítky snadno přišijete i na běžném šicím stroji nebo lze dodělat dírky na ruční přišití nebo přichycení pomocí nýtů.

Motivy a loga do semiše gravírujeme, tj. vypalujeme laserem. Barvu motivu tedy nelze volit, barva loga je dána opálením podkladového materiálu. Semiš má jemný chloupek a není vhodný pro malinká loga s drobnými detaily. Pokud chcete na semiši barevné logo, nově nabízíme tištěné semišové štítky.

Vzorník semiše najdete zde.

Ceník - klikněte pro zvětšení

Ukázka semišových štítků