Kdo stojí za značkou Dadoos? A co všechno vlastně děláme? 

Začalo to v roce 2010, kdy jsem měla půlročního syna a pomalu začínala přemýšlet, jaké boty mu obuju, až to bude potřeba. Žádné mi nebyly dost dobré a tak jsem mu je ušila. A tak vznikly kožené capáčky Dadoos, které už 12 let opouští malou dílnu v Jizerských horách a provází na cestách spousty malých i větších nožek. 

Některé z capáčků jsou zdobené originálními gravírovanými motivy. Nejprve pro Dadoos tyto capáčky zdobila chráněná dílna, ale z časových důvodů nakonec do dílny Dadoos přibyl gravírovací laser a také přibyl Tomáš, který to s laserem umí. S Tomášem jsme hledali další možnosti, jak laser využít. Sami zákazníci si řekli o gravírované štítky na značení a zdobení výrobků. A tak začaly vznikat štítky z kůže, koženky, semiše a akrylu. A bylo jich čím dál víc, tak přibyl další laser. Ale zákazníkům to nestačilo a chtěli i štítky tištěné, tak přibyla ještě profesionální tiskárna na výrobu tištěných textilních štítků a údržbových etiket. 

Darina většinou komunikuje se zákazníky, zpracovává objednávky, Tomáš pak vše vyrábí. Oba zpracováváme návrhy štítků, vytváříme jednoduchá loga, posíláme náhledy a vymýšlíme, co nového bychom mohli nabídnout. 

Bližší informace k výrobkům najdete v jednotlivých kategoriích: koženkové štítky, kožené štítky, semišové štítky, snappap štítky nebo akrylové štítky. V nabídce máme i údržbové etikety z nylonu a saténu. Dále nabízíme i různé aplikace, podložky pod průchodky apod. 
Potřebujete-li něco, co jste zde nenašli, zkuste napsat na info@dadoos-etikety.cz, u Dadoos se novým nápadům rozhodně nebráníme :).

Na spolupráci se těší Tomáš Janoušek a Darina Janouškovi.