Nažehlovací etikety

Objednávky na nažehlovačky v tomto roce přijímáme jen do 1. 12. 2023. Pak zase až v lednu. Děkujeme za pochopení.

Nažehlovací údržbové etikety lze použít na většinu textilních materiálů. Určeno k aplikaci přímo na vaše výrobky. Natiskneme libovolné motivy - loga, nápisy, obrázky... Pro výrobu používáme nejnovější tiskovou technologii. Tiskne se ekologickými inkousty přímo na přenosovou folii. Mají certifikát Oeko-tex 100 třídy I, jsou tedy vhodné i pro děti do 3 let. Lze tisknout v libovolné barvě včetně plnobarevných motivů. Nelze však tisknout slabší linky než 1 mm. Aplikace jsou kvalitní, odolné, pružné, snadno se nažehlují. 

Lze opakovaně prát na 40 st., lze sušit v sušičce. Doporučujeme nejprve vyzkoušet.

Minimální množství: 1 arch o rozměru cca 27x50 cm

Dodací lhůta: 2-3 týdny

Podklady pro tisk je potřeba dodat v křivkách (vektorech) - soubory .pdf, .cdr, . eps. Tisk z ostatních formátů po dohodě, pokud budou v dostatečné kvalitě. Pozor, nelze tisknout tenké linky, drobné detaily. Každá linka by měla mít alespoň 1 mm.

Aplikace: Motivy se na textil aplikují pomocí termolisu při 155°C po dobu 15-25 vteřin přes pečicí papír. Po vychladnutí doporučujeme ještě jednou zopakovat. Folii sejměte až po úplném vychladnutí a nechte 24 hodin odpočinout.
V domácích podmínkách lze aplikovat i žehličkou, teplota i doba je stejná, je potřeba co největší rovnoměrný tlak. Folii sejměte až po úplném vychladnutí a nechte 24 hodin odpočinout. U aplikací s drobnými detaily, písmem však doporučujeme pouze aplikací termolisem.

Níže najdete orientační ceník, který platí pro loga, nápisy, běžné aplikace. Cena může být vyšší při vysokém pokrytí barvou, např. tisk fotografií. svůj text...

Ceník - klikněte pro zvětšení
Upozornění:
 Ceny jsou platné v případě, že na jednom archu jsou všechny motivy stejné. V případě kombinace více motivů na jednom archu účtujeme 200 Kč za arch za přípravu podkladů. Poplatek neúčtujeme při odběru min. 10 stejných archů nebo pokud pošlete již připravený arch v křivkách.