Nažehlovací obrázky a loga

Nažehlovací loga a obrázky lze použít na většinu textilních materiálů. Určeno k aplikaci přímo na vaše výrobky. Natiskneme libovolné motivy - loga, nápisy, obrázky... Pro výrobu používáme nejnovější tiskovou technologii. Tiskne se ekologickými inkousty přímo na přenosovou folii. Mají certifikát Oeko-tex 100 třídy I, jsou tedy vhodné i pro děti do 3 let. Lze tisknout v libovolné barvě včetně plnobarevných motivů. Aplikace jsou kvalitní, odolné, pružné, snadno se nažehlují. 

Lze opakovaně prát na 40 st. Pro dlouhou životnost nedoporučujeme sušení v sušičce.

Minimální množství: 1 arch o rozměru cca 27x50 cm

Dodací lhůta: cca 2 týdny

Podklady pro tisk je potřeba dodat v křivkách (vektorech) - soubory .pdf, .cdr, . eps. Tisk z ostatních formátů po dohodě, pokud budou v dostatečné kvalitě. Pozor, nelze tisknout tenké linky, drobné detaily. Každá linka by měla mít alespoň 1 mm. 

Aplikace: Motivy se na textil aplikují pomocí termolisu při 150°C  po dobu 15-25 vteřin přes pečicí papír. Po vychladnutí doporučujeme ještě jednou zopakovat. Folii sejměte až po úplném vychladnutí a nechte 24 hodin odpočinout.

V domácích podmínkách lze aplikovat i žehličkou, teplota i doba je stejná, je potřeba co největší rovnoměrný tlak. Folii sejměte až po úplném vychladnutí a nechte 24 hodin odpočinout.

Níže najdete orientační ceník, který platí pro loga, nápisy, běžné aplikace. Cena může být vyšší při vysokém pokrytí barvou, např. tisk fotografií.Ceník - klikněte pro zvětšení.

Upozornění: Ceny jsou platné v případě, že na jednom archu jsou všechny motivy stejné. V případě kombinace více motivů na jednom archu účtujeme 200 Kč za arch za přípravu podkladů. Poplatek neúčtujeme při odběru min. 10 stejných archů nebo pokud pošlete již připravený arch v křivkách.