Nažehlovací velikostní štítky

Nažehlovací velikostní štítky lze použít na většinu textilních materiálů. Určeno k aplikaci přímo na vaše výrobky. Můžete vybírat z naší široké nabídky motivů ZDE nebo natiskneme váš vlastní motiv. Pro výrobu používáme nejnovější tiskovou technologii. Tiskne se ekologickými inkousty přímo na přenosovou folii. Mají certifikát Oeko-tex 100 třídy I, jsou tedy vhodné i pro děti do 3 let. Lze tisknout v libovolné barvě včetně plnobarevných motivů. Neumíme jen stříbrnou, zlatou a podobně. U barevných obrázků nelze tisknout slabší linky než 1 mm. Drobnější detaily lze pouze v černé barvě a pak musí být černé motivy na samostatném archu.

Aplikace jsou kvalitní, odolné, pružné, snadno se nažehlují. 
Lze opakovaně prát na 40 st., lze sušit v sušičce. Doporučujeme nejprve vyzkoušet.

Minimální množství: 1 arch o rozměru cca 27x50 cm. Na jednom archu lze kombinovat více motivů. Drobnější motivy v černé barvě musí být na samostatném archu. 

Dodací lhůta: 2-3 týdny

Podklady pro tisk je potřeba dodat v křivkách (vektorech) - soubory .pdf, .cdr, . eps. Tisk z ostatních formátů po dohodě, pokud budou v dostatečné kvalitě. Pozor, nelze tisknout tenké linky, drobné detaily. Každá linka by měla mít alespoň 1 mm.

Aplikace: Motivy se na textil aplikují pomocí termolisu při 145 - 155°C po dobu 15-25 vteřin přes pečicí papír. Po vychladnutí doporučujeme ještě jednou zopakovat. Folii sejměte až po úplném vychladnutí a nechte 24 hodin odpočinout.
V domácích podmínkách lze aplikovat i žehličkou, teplota i doba je stejná, je potřeba co největší rovnoměrný tlak. Folii sejměte až po úplném vychladnutí a nechte 24 hodin odpočinout. U aplikací s drobnými detaily, písmem však doporučujeme pouze aplikací termolisem.

Níže najdete orientační ceník, který platí pro loga, nápisy, běžné aplikace. 

Ceník - klikněte pro zvětšení
Upozornění:
 Ceny jsou platné v případě, že na jednom archu jsou všechny motivy stejné. V případě kombinace více motivů na jednom archu účtujeme 200 Kč za arch za přípravu podkladů. Poplatek neúčtujeme při odběru min. 5 stejných archů nebo pokud pošlete již připravený arch v křivkách.