Tištěné nylonové etikety

Údržbové etikety nylonové
Údržbové etikety nylonové

Tiskneme na bílé nylonové stuhy o šíři 2,5 cm a 4 cm. Na nylon nejčastěji tiskneme údržbové informace nebo loga. Barva tisku je černá. Tiskneme na profesionální tiskárně, tisk je odolný praní do 60 st. Materiál má atest pro děti do 3 let. Minimální odběr 50 ks.
Návrh údržbových etiket nebo štítků s logem připravíme podle vašich požadavků. Pokud u nás objednáte celkem alespoň za 500 Kč, máte návrh zdarma.

SATÉN NEBO NYLON?

V nabídce máme tištěné štítky ze saténu i z nylonu. Každý materiál má své výhody i nevýhody. Satén je měkčí, neškrábe, je na výběr v různých barvách. Na rozdíl od nylonu se však třepí a trvanlivost tisku není tak dobrá jako u nylonu, satén doporučujeme prát na 40 st. Nylon se netřepí, není potřeba oba konce všít do švu, tisk je velmi odolný, lze prát na 60 i více st. Není ale tak měkký a je v dispozici pouze v bílé barvě. 

POZOR!
Údržbové symboly jsou chráněné ochranou známkou a pro jejich legální použití je potřeba mít licenci. Licence pro ČR uděluje SOTEX - www.sotex.cz. Pokud chcete symboly používat, je potřeba se registrovat jako člen SOTEXu a zaplatit členský poplatek. Pokud platnou licenci nemáte, symboly Vám na etikety nenatiskneme, je to nelegální! Pokud platit za členství nechcete, máte možnost údržbové informace vypsat slovy.

Ceník - klikněte pro zvětšení