PODKLADY PRO VÝROBU

Pro výrobu štítků nejdříve musíme připravit grafické podklady. Laser i tiskárna umí pracovat pouze s černou a bílou, loga tedy prosíme posílat černá na bílém pozadí. Naše lasery i tiskárna mají vysoké rozlišení, umí tedy pracovat i s menšími detaily. Přesto ale hodně složitá a detailní loga nebo obrázky mohou být problém, především u malých štítků. Po zaslání vašich podkladů vám dáme vědět, jestli jsou použitelné, případně uděláme vzorek a pošleme foto. S jednodušší úpravou loga vám můžeme pomoci. 

UPOZORNĚNÍ - Respektujeme autorský zákon, nevyrábíme tedy štítky s licenčními motivy bez příslušné licence, nezpracováváme obrázky s vodoznakem. Prací symboly tiskneme pouze členům SOTEX.

V jakých formátech podklady poslat?

1. V KŘIVKÁCH
Ideální je, když nám zašlete podklady (to, co bude na štítcích - např. logo) v křivkách. Můžete poslat v souboru .pdf, .cdr, .eps. V tomto případě je zpracování náhledu vždy ZDARMA.

2. V JINÝCH FORMÁTECH
Pokud nemáte logo v křivkách, lze použít i kvalitní jpg nebo png. Pokud je logo v dobré kvalitě, nebude ani v tomto případě účtován žádný poplatek za přípravu náhledu štítků. 

V případě, že bude dodané logo ve špatné kvalitě, nemůžeme zaručit, že bude možné jej použít. Můžete nám logo nebo obrázek poslat na info@dadoos-etikety.cz pro posouzení. Pokud bude možné obrázek upravit a použít, bude účtován poplatek cca 100-200 Kč podle složitosti. Pokud bude celková hodnota první objednávky alespoň 1500 Kč, poplatek vám účtovat nebudeme. Platíte pouze při první objednávce, pro další objednávky podklady ukládáme. 

3. NEMÁTE LOGO

Chcete mít vlastní štítky a nemáte vlastní logo? I tak můžete mít vlastní originální štítky. Můžete si zvolit motiv v naší nabídky, vybrat si písmo (nebo zde) a doplnit vlastním textem. Příprava návrhu je zpoplatněna, podle složitosti 50-250 Kč/návrh. Jeden návrh připravíme zdarma.
V nabídce máme také již připravené štítky nebo aplikace.